Alfabetisk brand indeks

Kundevurdering

Tilføj din vurdering og hjælp os med at opretholde den høje standard.

Du kan vælge mellem 1-5 stjerner:

Luk
Herretøj
Aftershave
Shaveworks The Cool Fix

Shaveworks The Cool Fix

275,00 DKK

Fra 11 DKK/month. More information

Shaveworks The Cool Fix er udviklet af Anthony Logistics og kan anvendes som aftershave og efter alle andre typer hårfjerning, voksning, barbering af ben osv.

Gel'en køler og beroliger huden, giver fugt, exfoilerer, dræber bakterier og bekæmper indgroede hår.

Gel'en kan anvendes som aftershave efter barbering, men kan også bruges morgen og aften til at bekæmpe indroede hår, røde knopper og problemhud. Kan anvendes på alle hudtyper og er desuden også velegnet efter intimbarbering.

Med en frisk og ren duft af pebermynte kan The Cool Fix anvendes af både mænd og kvinder - Dette bliver uden tvivl aftershaven du kommer til at dele med din kæreste eller kone når hun barberet benene :-)

Sådan gør du:
Påfør gel'en på ren og tør hud efter barbering / hårfjerning.

Indhold 156 ml.
Varen er ikke på lager, vi beklager...

Tilbage til oversigten

Du handler fra
Sikker handel
  • Returret Nem returnering og gratis ombytning
  • Leveringstid Vi leverer inden for 1-3 hverdage.
  • Sikkerhed Du er i sikkerhed da vi er e-mærket.
  • Forsendelse Vi leverer med Post Danmark og GLS.
Kundevurdering

Dette produkt har i øjeblikket 0 vurderinger:

  • 0%
  • 0%
  • 0%
  • 0%
  • 0%

Nyhedsmail

Tilmeld dig Miintos nyhedsmail med tilbud, kampagner og trends.

Herre
Dame
Vælg køn, så vi kan tilpasse nyhedsbrevet til netop dig.

Miinto.dk udleverer, udlejer eller sælger aldrig under nogle omstændigheder kunders personlige oplysninger til nogen.


Tak for din tilmelding.

Vi kan allerede lide dig. Kan du lide os?

Luk
Miinto.dk udleverer, udlejer eller sælger aldrig under nogle omstændigheder kunders personlige oplysninger til nogen.

Anbefal en butik til miinto.dk

Hvis du har en yndlingsbutik, som du gerne vil se på miinto.dk, skal du blot udfylde nedenstående formular. . .

1000 tak for din anbefaling!

Luk
Miinto international: